piątek, 1 maja 2015

Kwiecień na instagramie


Skończył się miesiąc, zaczął się długi weekend. Przyszedł czas na odpoczynek. Dlatego, dziś na luzie. Dziś pokażę Wam trochę prywaty, czyli podsumowanie miesiąca na instagramie.


To właśnie na tym profilu możecie podpatrywać naszą codzienność. Na blogu będą pojawiać się jedynie najpopularniejsze zdjęcia z serwisu. Poza tym prywatnym postom mówimy "papa". Jeżeli więc chcecie nas częściej oglądać w prywatnej odsłonie, lećcie obserwować nasz profil na Instagramie . Obiecuję wrzucać zdjęcia nieco częściej :)

W kwietniu zdjęć nie pojawiło się dużo. Nie wiem jak to się stało, że ten miesiąc już się skończył. Przeleciał przez palce jak żaden. Mimo to kilka fotek udało się pokazać. A dziś najpopularniejsze.

Największe Wasze uznanie zyskało zdjęcie Myszy na placu zabaw. Taki nasz kwietniowy wypad na miasto, na wyspę młyńską. No trzeba przyznać, że nieźle wygląda.


Na drugim miejscu również Mysza, tym razem w biegu. Również z tego samego wypadu. Uwielbiam to zdjęcie, bo doskonale pasuje do jej osobowości :)


W końcu miejsce trzecie to nasze zabawy z IQ Link. Pierwszy dzień z tą łamigłówką należał do straconych. Dostały ją dzieci, ale to mama zapomniała o bożym świecie i o obiedzie :) O łamigłówce pisałam również na blogu. Pojawiła się w ramach wpisu "odkrycie miesiąca"


A Wam jak minął kwiecień?

Follow my blog with Bloglovin

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze, jest mi bardzo miło.

Bardzo Was proszę jednak o nie umieszczanie w treści komentarza jakichkolwiek linków reklamowych. Wszystkie podlinkowane komentarze zostaną usunięte (chyba, że link dotyczyć będzie merytorycznie komentowanego wpisu).
Dziękuję za wyrozumiałość.