O mnie

blog DDP


Dzień dobry! Oto mój blog Dzień Dobry Pani. Blog nie koniecznie tylko dla pań. Miejsce, w który piszę o moim pomyśle na rodzinę.

Co można zrobić, kiedy wszystko w życiu zawodowym przestaje się udawać? Co zrobić, kiedy los zdaje się rzucać Ci kamienie na drogę? Co zrobić, kiedy ciągle się potykasz, a droga przestaje zwyczajnie cieszyć? Ja wtedy wybieram drogę inną. Potrafię rzucić wszystko i pójść w inną stronę.
Tak właśnie zrobiłam i znalazłam tutaj swój kąt.

Blog, który czytacie to wynik moich prób i błędów, ale przede wszystkim poszukiwań. Nie łatwo znaleźć to, czym chciałabym się dzielić, a jednocześnie sprostałoby waszym zainteresowaniom i oczekiwaniom. Bardzo pomogła mi ankieta, którą dla mnie wypełniliście. Po przeanalizowaniu wyników blog zmienił nieco charakter.

Aktualnie znajdziecie tutaj wiele postów związanych z rodzinnym podróżowaniem. Informacje praktyczne, zdjęcia, relacje i zbiór naszych doświadczeń.
Sporo też miejsca poświęcam zdrowemu odżywianiu i aktywności fizycznej.
Czasem podzielę się też z wami swoimi refleksjami na temat życia rodzinnego.

Taki właśnie blog jest dzisiaj. O życiu aktywnym, ale nie pospiesznym. O życiu rodzinnym ale nie prywatnym. Inspirujący ciekawą treścią i zdjęciami, z mnóstwem praktycznych informacji.

Bardzo się cieszę, że z miesiąca na miesiąc zagląda Was tu coraz więcej. Serdecznie Was witam i zapraszam do lektury!

Ze swojej strony obiecuję Wam nowe, wartościowe treści dwa razy w tygodniu. Raz w miesiącu będziecie mogli również zobaczyć nasze prywatne życie w fotograficznym podsumowaniu instagramu.

Szczerze zachęcam Was do śledzenia bloga. Macie wtedy pewność, że nie umknie wam, żadna interesująca was treść. Możecie zrobić to na wiele sposobów. Możecie dołączyć do witryny jako obserwatorzy w serwisie blogera. Możecie również śledzić nas poprzez serwis Bloglovin oraz zBlogowani. Informacje na temat nowych postów pojawiają się również na profilach Google+ oraz Facebook.

Zapraszam Was również do zapisywania się na mój comiesięczny newsletter. Tylko subskrybenci mają szansę otrzymać unikalne treści i ciekawe niepublikowane informacje.Email Marketing by FreshMailJeszcze raz życzę przyjemnej lektury. Jeśli zostawicie po sobie ślad na pewno również was odwiedzę. Pozdrawiam Was cieplutko.
Małgorzata

6 komentarzy:

 1. Małgosiu, bardzo mi miło na "dzień dobry Pani" :)))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Małgosiu, bardzo lubię Twojego bloga i chętnie go czytam, niestety z ubolewaniem stwierdzam, że nie mogę zostawiać komentarzy pod wpisami, bo jest to bardzo utrudnione. Zazwyczaj jestem zalogowany w google, pomimo to Twoja strona żąda logowania i rejestracji w jakimś programie :-( Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cud, że udało mi się tu wystawić komentarz :-)

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  4. Kamila, w Disqusie bardzo łatwo się zarejestrować, polecam. Możesz tam również podpiąć swoją stronę :). A jeżeli nie chcesz, zawsze możesz zostawić komentarz jako Gość. Jeśli masz ochotę, oczywiście :)

   Usuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, jest mi bardzo miło.

Bardzo Was proszę jednak o nie umieszczanie w treści komentarza jakichkolwiek linków reklamowych. Wszystkie podlinkowane komentarze zostaną usunięte (chyba, że link dotyczyć będzie merytorycznie komentowanego wpisu).
Dziękuję za wyrozumiałość.