sobota, 30 maja 2015

"Ever After High" Księga Czarów - konkurs na dzień dziecka

Ever After High Konkurs

Minął już rok odkąd w nasze ręce trafiła pierwsza część serii Ever After High. Rok od kiedy Mysza poznała Raven Queen, Apple White, Madeline Hatter. Rok od kiedy zakochała się w tych bajkowych postaciach.

Jako dowód zakochania niech świadczą:
2 przeczytane tomy Ever After High, wcale nie cienkie;
4 lalki w kolekcji i ciągłe pragnienie nowych;
1 piórnik szkolny z emblematem bohaterek i kilka innych szkolnych gadżetów
Morze obejrzanych filmików i piosenek na You Tube
Przebranie Raven Queen podczas balu karnawałowego

Minął rok a seria Ever After High nadal cieszy. Cieszy nie tylko Myszę. Książką, emocjami i postaciami zdążyła bowiem ona zarazić pół szkoły. Wymieniają się więc spostrzeżeniami, szkolnymi akcesoriami, bawią wspólnie lalkami i razem oczekują nowych przygód.

I oto ja właśnie przychodzę do Was z dobrymi wieściami, ze wspaniałą wiadomością dla tych wszystkich dziewczynek. 

Otóż w księgarniach pojawił się właśnie najnowszy tom z serii, czyli "Ever After High. Księga Czarów."

Konkurs Ever After High

Od uczniów baśnioceum Ever After High oczekuje się, że bez dyskusji podpiszą Księgę Baśni, przyrzekając tym samym posłuszeństwo przeznaczeniu, które dostają w spadku od baśniowych rodziców. Gdy na scenę wkracza Raven Queen, oczekiwania te przestają być oczywiste. Nikt już nie ma pewności, co go czeka - nawet najszlachetniejsza ze wszystkich szlachetnie urodzonych dam, Apple White.

Sprawy poważnie komplikuje tajemniczy stwór z Krainy Czarów, który zaraża Ever After High szaloną magią. Baśniowa kraina pogrąża się w chaosie. Lizzie Hearts, przyszła królowa Krainy Czarów, Cedar Wood, drewniana córka Pinokia, i Madeline Hatter, dziedziczka Zaczarowanej Herbaciarni Szalonego Kapelusznika, jako jedyne nie tracą głowy. Zagrożona jest szkoła i jej uczniowie - to od dziewczyn zależy, czy uda się uchronić Krainę Baśni przed bardzo nieszczęśliwym zakończeniem.

Tak zapowiada się nowy tom. Myślę, że nie mniej ciekawie niż poprzednie. 

Czytelniczki i czytelnicy mojego bloga mają jeszcze jeden powód do radości. Oto bowiem pojawia się szansa otrzymania tej fantastycznej książki zupełnie za darmo. Jedyne co należy zrobić, to wziąć udział w konkursie, odpowiedzieć na pytanie i wygrać. A pytanie brzmi:

W książkach Ever After High roi się od magii, czarów i magicznych gadżetów. Gdybyś mogła/mógł mieć dowolny magiczny gadżet do własnej dyspozycji (nie koniecznie z książki) to co to by było i dlaczego?

Jeżeli chwielibyście dodatkowo zwiększyć swoje szanse na wygraną to też macie taką możliwość. Każda osoba, która jest obserwatorem lub fanem bloga na fb dostanie +1 punkt
Każdy kto udostępni baner na swojej stronie/blogu lub tablicy fb również dostanie +1 punkt. Pamiętajcie, że baner należy udostępnić na fb publicznie i polecić go przynajmniej jednej osobie. Znajdziecie go Na naszym Fun Page

Najważniejsza będzie jednak wasza kreatywność, a najciekawszą odpowiedź wyłonimy wspólnie z Myszą 19.06.2015.

Zgłoszenie do konkursu (w komentarzu) powinno zawierać:
1. Odpowiedź na pytanie
2. Adres e-mail
3. Lubię na fb jako/obserwuję jako/Nie Obserwuję
4. Baner (link)/Baner na fb (link)/Brak

Konkurs trwa do 19.06.2015. Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu.
Nagrodą jest najnowsza książka z serii "Ever After High. Kraina Czarów"
Nagrodę wysyłam jedynie na terytorium Polski na własny koszt. 

Konkurs Ever After High

Powodzenia i miłej zabawy!





Follow my blog with Bloglovin

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze, jest mi bardzo miło.

Bardzo Was proszę jednak o nie umieszczanie w treści komentarza jakichkolwiek linków reklamowych. Wszystkie podlinkowane komentarze zostaną usunięte (chyba, że link dotyczyć będzie merytorycznie komentowanego wpisu).
Dziękuję za wyrozumiałość.