poniedziałek, 8 września 2014

Babie lato

blog parentingowy

Ależ to był piękny dzień.

Tak ciepło, tak słonecznie. Zdawać by się mogło, że to połowa wakacji, że dzieci do dziesiątej hasać będą beztrosko po podwórku. Zdawać by się mogło, że jutro znowu rozstawimy basen, że założą stroje i pochlapią się z przerwami do wieczora.Ale wieczór, popołudnie już nawet pokazuje nam, że nie. Że to wrzesień wszakże. Słońce szybko chyli się ku zachodowi kładąc długie cienie. Pająków jakby więcej, a ich przędze unoszą się w powietrzu.
I mimo, że wakacje za nami, że nie będzie jutro basenów, że szybko ciemno się robi, to jest pięknie. Piękniej nawet. Słońce świeci dojrzałym, złotym blaskiem, zagląda do oczu. A pajęcze sieci mienią się w nim jak prawdziwe klejnoty.
I nawet ten pająk strzegący naszego balkonu nie jest straszny i obrzydliwy. Jest piękny, bo rano mieni się na nim rosa. Jest nasz, bo Stefan daliśmy mu na imię.

Piękne, upalne, wesołe lato za nami. Ale ta krótka chwila, te kilka dni babiego lata na jego zakończenie, chociaż już nie tak radosne, są najpiękniejsze ze wszystkich.


moda dziecięca

Parenting

lifestyle

blog lifestalowy

blog moda

blog moda dziecięca

blog parentingowy

kids fashion blog

blog parentingowy

blog moda dziecięca

blog lifestalowy

lifestyle

Outfit Mysza: koszulka Converse
Leginsy Zara
sandały Super Fit

Outfit Myszor: Koszulka NN
Spodnie Zara
Sandały Reserved

Follow my blog with Bloglovin

11 komentarzy:

 1. Ale świetne Dzieciaki! Szkoda, że lato już praktycznie za nami bo uwielbiam ten czas! No ale nic z tym nie zrobimy i trzeba znaleźć nawet w jesieni jakieś dobre strony! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudne zdjęcia...lato za nami ale jeszcze będzie nasza Polska Złota Jesień :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie lubie pająków. Szkoda że wakacje sie już skończyły :/ Lubie te ciepłe słoneczko, ciepłe wieczory i planowanie jak będziemy spędzać dany dzień .

  OdpowiedzUsuń
 4. Początek września jest przepiękny.

  Piękne te Myszorki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Też mam pająka, którego oswoiłam imieniem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. W sumie teraz jest tak ładnie. Już nie letnio, ale i nie jesiennie.
  P.

  OdpowiedzUsuń
 7. Prawdziwe babie lato, uwielbiam taki wrzesień!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, jest mi bardzo miło.

Bardzo Was proszę jednak o nie umieszczanie w treści komentarza jakichkolwiek linków reklamowych. Wszystkie podlinkowane komentarze zostaną usunięte (chyba, że link dotyczyć będzie merytorycznie komentowanego wpisu).
Dziękuję za wyrozumiałość.