poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Lipiec na instagramie

dzień dobry pani instagram

Pierwszy miesiąc wakacji za nami. Kto by pomyślał, że jesteśmy już na półmetku? A jednak. Niedługo zacznie się szykowanie wyprawki, kupowanie podręczników. Ale póki lato trwa cieszmy się nim i odpoczywajmy. My tak właśnie spędziliśmy ten pierwszy miesiąc i tak właśnie zamierzamy spędzić w większości ten drugi.
A jak odpoczywaliśmy?
Odwiedziliśmy Chorwację i spędziliśmy jeden dzień pływając po pięknym Adriatyku. Tafla czysta jak lustro, obyło się bez choroby morskiej.

Spędzaliśmy leniwe dni na upalnej, chorwackiej plaży. Każdy tak jak lubi.

Nie żałowaliśmy też sobie kulinarnych eksperymentów. Ośmiorniczki smażone na maśle, może nie są dietetyczne, ale smakują wybornie.

Podsumowując, miesiąc minął nam upalnie w przepięknym kraju, który jeszcze na pewno odwiedzimy.
Dopiero zaczęłam Wam opowiadać o Chorwacji, dopiero się rozkręcam. Jeśli chcielibyście zobaczyć więcej chorwackich widoków i poczytać o tym co nas tam spotkało, bądźmy w kontakcie. Niebawem wszystko opowiem.

Follow my blog with Bloglovin

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze, jest mi bardzo miło.

Bardzo Was proszę jednak o nie umieszczanie w treści komentarza jakichkolwiek linków reklamowych. Wszystkie podlinkowane komentarze zostaną usunięte (chyba, że link dotyczyć będzie merytorycznie komentowanego wpisu).
Dziękuję za wyrozumiałość.