poniedziałek, 20 października 2014

O targach, które dopiero będą


To będą moje pierwsze targi.

Dotychczas nie byłam na żadnym dziecięcych targach. Nie żebym nie chciała, nic z tych rzeczy. Uwielbiam dziecięce ciuszki, zabawki, gadżety. A targi są właśnie kopalnią takich rzeczy, kopalnią nowości i ciekawostek. No i ile nowych firm można poznać.Jednak ja zawsze dowiadywałam się o targach po czasie. Zazwyczaj czytałam jakieś relacje na innych blogach, lub w gazetach. Plułam sobie wtedy w twarz, że też nie wiedziałam wcześniej.

No to teraz, żebyście Wy moje kochane czytelniczki i czytelnicy mogli uniknąć takich rozczarowań informuję, że targi będą. Będą w Poznaniu i my na nich też będziemy.

Konkretnie mówiąc będą to targi Happy Baby, zabawek i artykułów dla dzieci i konkretnie będą w ten weekend.  Jeśli więc nie macie planów to jeszcze jest czas zaplanować wycieczkę do Poznania.

Zwłaszcza, że oprócz wystawców z cudownościami dla dzieci, przewidziano masę ciekawych atrakcji.
Mysza już z niecierpliwością oczekuje pokazów florystycznych. Wszak każda kobieta kocha kwiaty. Myszor za to jak to facet woli poganiać za piłką. W tym temacie liczymy na jakieś fajne zabawy na Akademii piłkarskiej Reissa. Spotkają się natomiast przy stanowisku Manufaktury Cukierków i Lizaków i z przyjemnością wyczarują razem jakieś Słodkie Czary Mary. Potem z jeszcze większą przyjemnością wynik czarów spałaszują.

Mój rewir natomiast to będzie strefa EKO a w niej strefa zdrowego jedzenia. No cóż, zabawki dzieciom mogę kupić plastikowe, ale kiełbasy w której jest mniej niż połowa mięsa i masa konserwantów nie wezmę, choćby darmo dawali. Poza tym to właśnie w strefie Eko odbędzie się śniadanie blogerek na które zostałam zaproszona. Będziemy rozprawiać na temat ekologi, więc może nawet zmienię zdanie odnośnie tych plastikowych zabawek. Trzymajcie za mnie kciuki, żebym nie zapomniała języka w gębie, bo już zaczynam się stresować. No i wpadajcie do Poznania, chętnie też się tam spotkam z Wami.

Zainteresowanym zostawiam stronkę z pełnymi informacjami Targi Happy Baby

Follow my blog with Bloglovin

10 komentarzy:

 1. Najważniejsze jest to, żeby na takich targach znaleźć coś konkretnego co tak naprawdę będziemy kupować swoim dzieciom zabawki zabawkami, ale tak naprawdę to, czym karmimy swoje dzieci jest najważniejsze. Mam nadzieję, że gdzieś mogę znaleźć relację z tych targów, ponieważ sam nie bardzo mam jak wybrać się na tego typu targi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Też bym się chciała pojawić na takich targach, ale Poznań jest za daleko, dlatego poczekam aż będą organizowane bliżej mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne są takie targi, chętnie się wybiorą jak będą w Krakowie

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak zrobią bliżej mnie to wpadnę, tylko hmm muszę pierw bank obrabować, bo pewnie będą cuda...

  OdpowiedzUsuń
 5. Baw się dobrze, nigdy nie byłam na takich targach.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapowiadają się ciekawie i już czekam na Twoją relację :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Takie targi to wspaniała okazja, by poznać nowości na rynku, jakieś fajne gadżety. Tylko problem jest taki, że często na takich targach ceny tych produktów są wyższe, niż rzeczywiste ceny. Niby wydaje się, że to okazja, promocja, jakiś rabat dostaniemy... A to wcale nie prawda. Na taich akcjach się zarabia...

  OdpowiedzUsuń
 8. A o której i kiedy będzie można Ciebie posłuchać na tym sniadaniu?:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Czekam na relację z targów. Miłej wycieczki do Poznania i smacznego śniadania w gronie blogerek. :)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, jest mi bardzo miło.

Bardzo Was proszę jednak o nie umieszczanie w treści komentarza jakichkolwiek linków reklamowych. Wszystkie podlinkowane komentarze zostaną usunięte (chyba, że link dotyczyć będzie merytorycznie komentowanego wpisu).
Dziękuję za wyrozumiałość.